Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o.

Atrakcyjna działka inwestycyjna na zielonym Polesiu !

Oferujemy atrakcyjną działkę pod zabudowę, zlokalizowaną w spokojnej okolicy na osiedlu Zdrowie-Mania o łącznej powierzchni 2 506 m2. Działka inwestycyjne idealna pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i usługową.

Teren Polesia jest jednym z najbardziej zadrzewionych obszarów w całej Łodzi. Głównym atutem lokalizacji jest sąsiedztwo zabytkowego, największego parku w Łodzi – Parku na Zdrowiu, dlatego okolica jest chętnie zamieszkiwana przez rodziny z dziećmi.

Osiedle świetnie skomunikowane, dzięki czemu bez problemu można dostać się do centrum i pozostałych części miasta. Działka zlokalizowana jest zaraz obok al. Włókniarzy stanowiącej jedną z głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Osiedle wyposażone w niezbędne zaplecze: punkty usługowo-handlowych, placówki medyczne i edukacyjne. W najbliższym sąsiedztwie stacja paliw BP, sklep spożywczy Lidl, siłownie, Żabka, apteka DOZ, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, park.
Obecnie w okolicy powstaje kilkanaście osiedli mieszkaniowych o podwyższonym standardzie, co świadczy o świetnej lokalizacji i atrakcyjności tej części miasta.

Nieruchomość zabudowana przeznaczonymi do likwidacji budynkami:
- stacji uzdatniania wody – hydroforni, wolnostojący, jedna kondygnacja naziemna i częściowo podziemna. Powierzchnia: 266,00m2
- agregatu prądotwórczego, wolnostojący, parterowy. Powierzchnia: 53,59 m2

Nieruchomość znajduje się w zasięgu pełnej infrastruktury technicznej przebiegającej w ul. Borowej tj. sieci energetycznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej, telekomunikacyjnej oraz ciepłowniczej.

Przy południowo-wschodnim narożniku działki przebiega sieć ciepłownicza, której właściciel jest VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ S.A. na rzecz której została ustanowiona odpowiednia służebność przesyłu, przy czym przebieg ustalonych stref ochronnych nie ogranicza w żaden sposób możliwości realizacji ewentualnej zabudowy.

Manufaktura 3,0 km
Centrum miasta 5,0 km
Aquapark FALA 500 m
Park na Zdrowiu 2,0 km
Dworzec Łódź Kaliska 2,5 km
Dworzec Łódź Fabryczna 4,0 km
Lotnisko 6,0 km

Zgodnie z obowiązującym na tym terenie Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki znajdują się na obszarze oznaczonym jako tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej (MW/U).

Na podstawie MPZP maksymalna powierzchnia PUM ok. 3 500 m2

507 857 592
519 031 723

 

więcej informacji na: https://www.morizon.pl/oferta/sprzedaz-dzialka-lodz-polesie-borowa-2506m2-mzn2042190964

 

 

Metadane

Data publikacji : 05.06.2023
Data modyfikacji : 06.06.2023
Podmiot udostępniający informację:
Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o.
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Natalia Cłapak ZESPÓŁ ZARZĄDZANIA I ADMINISTROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI
Osoba modyfikująca informację:
Natalia Cłapak

Opcje strony

do góry